5pcs/lot Oliver mare ASV căști pentru motorola HT1000 XTS5000 XTS2250 PR1500 MT2000 MTS2000 XTS3000 XTS2500 etc walkie talkie
281.59lei

Descriere produs: * 100% de Brand nou. * Confortabil Push-to-Talk butonul PTT, frumos microfon. * Rotativ ureche plug, potrivit pentru fie la stânga sau la urechea dreapta. * Clip inclus, dop solid, rezistent la utilizare. * Este utilizat pe scară largă de către poliție, soldat, gardă de corp și alte personalul de securitate. * Culoare: Negru. Poate fi aplicat pe următoarele modele de radio. pentru Motorola Radio: GP Seria: GP900,

Superbat FM/AM pentru a DAB/FM/AM radio auto antena convertor Cu SMB să SMA antenă cablu adaptor
34.56lei 40.19lei

Superbat FM/AM pentru a DAB/FM/AM radio auto antena convertor Cu SMB să SMA antenă cablu adaptor Descriere: Caietul de sarcini: Adaptor antenă Lungime: aproximativ 34,5 cm Conector de intrare: DIN (F) Ieșiri: FM/AM: DIN (M),DAB: SMB(M) Antena adaptor cablu :SMB(F) să SMA(M) Antena adaptor cablu:RG174, 50CM Pachetul inclus:1 buc radio DAB aeriene converter 1 buc

Superbat Mare Câștig 15DBi 1990-2170 MHz 3G Antena Yagi Pentru 3G Wireless Card & Routere cu RP-SMA Conector Cablu 500cm
160.87lei

High Gain 15 DBi 1990-2170 MHz 3G Antena Yagi Pentru 3G Wireless Card & Routere cu RP SMA Conector 500cm Cablu nou 100% DE BRAND NOU Descriere Produs Nume Antenele Yagi Gama de Frecvență MHz 1990-2170MHz VSWR 1.5 Intrare Impedanta de 50 Ohm Câștig-dBi 15dbi Polarizare Verticală, Orizontală Beamwidth -° 54/48/40/36/30 Verticale Beamwidth -° 48/40/36/32/30 Maxim de Putere -50 W lățime de Bandă-100 MHz Conector RP-SMA

Transport gratuit LC-LC fibra optica Patch cord,Duplex,MM,OM2 40meters,2mm fibre patch cord fibra Multi-mode
118.67lei

Aplicații: CATV; dispozitiv Activ de reziliere; rețele de Telecomunicații; Metrou; Rețele Locale; prelucrarea Datelor rețele; echipamente de Testare; Premise de instalare; Rețelele de Arie Largă; Caietul de sarcini: Elemente Singur modul Multimode PC, UPC, APC 62.5/125 50/125 50/125 10G Pierdere de Inserție Pierdere a Reveni ≥45dB ≥50dB ≥60dB ≥35dB Durabilitate Temperatura de Operare -40 la +75 -40 la +75 de Etanșare

250 LC-SC Duplex 10 Gigabit 50/125 Cablu de Fibra Optica Multimode OM3
623.48lei

Caracteristici: ---inserție Scăzut și pierderi de reflecție înapoi ---Bun convertibilitatea ---Buna durabilitate ---stabilitate la temperaturi Ridicate ---Standard: Telcordia GR-326-CORE Aplicații: CATV; dispozitiv Activ de reziliere; rețele de Telecomunicații; Metrou; Rețele Locale; prelucrarea Datelor rețele; echipamente de Testare; Premise de instalare; Rețelele de Arie Largă; Caietul de sarcini: Elemente Singur

Original Jilong KL-21C Mare Precizie Fiber Cleaver Fibra Optica Cutter
482.72lei

Original Jilong KL-21C Mare Precizie Fiber Cleaver Fibra Optica Cutter Caietul de Fibre Goale Diametru 125um Outercoat cu diametrul de 0.25 mm~0.9 mm Tip de Fibre Singur tub de Siliciu fibre optice Despicat lungime 5~30mm Despicat unghi de 0,5° Lama viața 48000(1.000 de fibre 3 x înălțime x 16 poziții) Modul Semiautomat Dimensiune 94 mm(W)×55(D)mm×49.5 mm(H) Greutate 321g PLATA 1. Putem accepta plata prin Escrow, Western

5pcs Walkie Talkie VHF 136-174MHz Antena SMA-F pentru Motorola MTX850 HT1000 JT1000 XTS2500 PRO7350 XTS4250 Două fel de Radio Antena
80.21lei 84.44lei

VHF 136-174MHz Antena SMA de sex Feminin pentru Motorola HT1000 XTS1500 XTS2500 XTS3000 XTS5000 MT2000 MTX8000 Walkie Talkie Radio Caietul de sarcini: 1. De Brand nou și de înaltă calitate 2. Trupa: VHF 3. Frecventa: 136-174MHz 4. Lungime: 17.8 cm 5. Greutate: 17g 6. VHF 136-174MHz SMA Female Conector Negru Antenă pentru Motorola HT1000 Walkie Talkie, este un înlocuitor ideal pentru

YIDATON MTP850 din Piele de Caz Greu Caz din Piele Pentru Motorola Tetra MTH600 MTH650 MTH800 MTH850 MTP850 2-way Radio walkie talkie
48.31lei 68.99lei

MTP850 din Piele de Caz Greu Caz din Piele Pentru Motorola Tetra MTH600 MTH650 MTH800 MTH850 MTP850 2-way Radio walkie talkie de Brand Nou 100% Greu Caz din Piele cu Bucla pentru Curea & D-Ring pentru Non-tastatura modele Compatibile Ham Radio Model: pentru Motorola Tetra MTH600 MTH650 MTH800 MTH850 MTP850, etc. SAU alte radio în aceeași dimensiune

Sumitomo SXP3102DA-H1-F570, 10G-195.7 THZ-80KM-XFP-1531.90 NM-DWDM.
1 359.67lei

Bine ati venit la SeeMe Technology Co., LTD Reducere pentru en-gros? Mai multe numere de o parte? Oferta pentru BOM? Toate produsele noastre oferim un an garanție de calitate. Pentru mai multe informații sau întrebări tehnice, vă rugăm să nu ezitați să contactați-SeeMe serviciu.

20buc/lot 433Mhz OMNI antena SMA Conector tată + 21cm PCI U. FL IPX la RP-SMA Male Cablu Coadă
207.01lei

Atenție: Pentru că de Anul Nou Chinezesc, pentru acest articol vor fi expediate după Feb.28. Ne pare rău pentru întârzierea de transport maritim. Vă mulțumesc pentru amabilitate, intelegere si va dorim un an nou fericit. ​ 20buc/lot 433Mhz OMNI antena SMA Conector de sex masculin + 21cm PCI U. FL IPX la RP-SMA Male Cablu Coadă Antena: Gain: 3.0 dBi Interfata: SMA-J,de sex

2 BUC Baofeng GT-3TP MarkIII TP 1/4/watt 8 totală de Mare Putere Dual Band 2M/70cm Sunca Două Fel de Radio Walkie Talkie cu Programare prin Cablu/CD
317.15lei 333.84lei

Vă rugăm să REȚINEȚI: Aceste radio trebuie să fie deblocat pentru toate frecvențele de utilizare. De exemplu, atunci când veți găsi radio care VHF gama este de numai 140-151MHz în loc de 136-174MHz și UHF gama este doar 430-441MHz în loc de 400-520MHz, nu vă faceți griji, aveți nevoie pentru a debloca frecvențele sale prin cablu de programare pe calculator. Asta este, puteți cumpăra acest cablu de programare pentru ea

Nou 8 pini Difuzor microfon microfon pentru Motorola GM300 GM338 GM950 Auto Mobile Radio MAXTRAC CDM750 M400 HMN3596A
42.20lei 60.30lei

Nou 8 pini Difuzor microfon microfon pentru Motorola GM300 GM338 GM950 Auto Mobile Radio MAXTRAC CDM750 M400 HMN3596A Caracteristici Produs: 1 . Toate produsele noastre sunt de brand nou. 2. Metal Hang-Up Clip. 3. Moale grele flexibil cablu spiralat. 4. De anulare a zgomotului microfoane transmite un sunet clar. 5. De înaltă calitate, puternic, durabil, ecologic PU cablu. 6. Acesta

MINI UHF Portabile Două Fel de Radio Antena Scurt Pentru Kenwood Baofeng BF-888S 777 666S 999S Accesorii Walkie Talkie, Antena Radio
24.14lei

Specificatii tehnice Frecventa : 400-470MHz Obține : 1.5 dBi Putere Max : 10WATTS V. S. W. R : LESS1.5 Conector :BNC/SMA-MASCULIN/SMA-FEMININ/MOTO Lungime : 4,8 cm greutate : 15g Material : Plastic Culoare : Negru Notă: vă Rugăm să ne contactați dacă aveți de radio nu a apărut în lista de compatibilitate, vom găsi corect antena pentru tine.

PCB bord PD cu 8 porturi ethernet, inversa POE de rețea optică EPON ONU, 8 porturi PCB card
241.36lei

PCB bord PD cu 8 porturi ethernet, inversa POE de rețea optică EPON ONU, 8 porturi PCB card Vă rog să mă contactați pentru a confirma totul înainte de a plăti. Multumesc.

4K HDMI KVM Fibra Optica Extender cu Tastatura și Mouse-ul USB Port
2 876.23lei

Model: LNK-KHX2240 Privire de ansamblu HDMI (High-Definition Multimedia Interface), recent, a devenit din ce în ce mai popular în aplicația de video și audio de transport și de sistem. Având în vedere extreme electrice spectacole, cu toate acestea, tradițional sârmă de cupru cablu impune limite pe distanța de transmisie a semnalului și calitatea semnalului. În realitate, fibră optică este de dispersie redusă,